Holosun HS507 COMP View larger

Holosun HS507 COMP

New product

HS507COMP nabízí super velkou obrazovku a novou CRS přepínatelnou osnovu 2 MOA tečka Obrazce 8/20/32MOA. Kolimátor je vybaven solárním panelem s automatickou regulací osnovy.  Montáž Picatinny/ Weaver nebo RMR destička pro pistole (nejsou součástí balení). Bez paralaxy s neomezeným očním reliéfem.

More details

This product is no longer in stock

9 413 Kč tax excl.

9 413 Kč

VAT rate: 0% *

* according to EU regulations, the VAT rate may change based on the completed delivery address

More info

HS507COMP vychází z populárního modelu Hs507C X2. Oproti tomuto modelu nabízí doslova velké sklo, které nabízí větší plochu o 22%. Rozměrově se kolimátor podařilo udržet na 4,57×3,3×3,3 [cm]. Velikost tento kolimátor předurčuje pro fullsize pistole, útočné pušky a brokovnice.

CRS competition reticle sysem, nová zkratka HOLOSUNu přinášející nový systém přepínatelných obrazců. 2 MOA tečka, kroužek 8 MOA, 20 MOA a 32MOA. Díky tomuto systému můžete naplno využívat pohotové střelby a variabilně využít možnosti CRS systému pro brokovnice, pistole nebo dlouhé zbraně.   

Kolimátor je vyroben z hliníku 7075 a nabízí standardní footprint RMR řady 407C/507C/508T – je možné osadit ho pomocí montážní destičky na rail Picatinny/Weaver.

Shake Wake technologie, která uspí a zároveň probudí kolimátor při sebemenším pohybu.  

Bez paralaxy s neomezeným očním reliéfem.

Tyto skvělé vlastnosti podtrhne vynikající dílenské zpracování.